Gaasisoojendid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kuigi oleme praegu suvekuudel, on ilm endiselt äärmiselt temperamentne – tüüpiline meie kliimale. Õige ettevalmistuse korral on iga aastaaeg meelelahutuse hooaeg! Koheselt kui temperatuur muutub jahedaks, on teil olemas see, mida vajate sooja ja hubase püsimiseks. Gaasisoojenditega on teie õues kogunemisruum mugav aastaringselt. Niisiis, mida saate teha, et ilm ei segaks teie aiaplaane? Soovitame gaasisoojendit, et teie aed oleks hästi valgustatud, soe ja alati stiilne.

Lisaks toimib gaasisoojendi ka valgustina, tagades, et teie külalised näevad endiselt, mida nad teevad, lapsed saavad endiselt õues mängida, vein saab voolata ja grill saab küpsetada.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit