Vaheseinad ja lauaekraanid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Vaheseinad tagavad privaatsuse

Avatud planeeringuga kontoris võib privaatsus muutuda probleemiks. Lihtne ja kulutõhus viis, kuidas antud probleemi lahendada on vaheseinte kasutamine. Vahesein muudab töökoha kohe privaatsemaks ja töötaja tunneb end mugavamalt. Vaheseinad on hõlpsasti paigaldatavad ning need muudavad kontori ka visuaalselt atraktiivsemaks. Lisaks saab vajadusel neid lihtsasti ümber paigutada.

Akustilised vaheseinad aitavad nii siis, kui töötajad soovivad pidada eraldatud arutelusid, aga ka luua ala neile, kes soovivad avatud planeeringuga ruumis vaikselt töötada. Vahesein-sirm on ka töötaja jaoks väärtuslik abivahend, kuna nendele on hea kinnitada vajalikke märkmeid.

Heli summutavad paneelid müra vähendamiseks

Seinte puudumine võib tähendada mürataseme tõusu, mis võib olla mõne töötaja jaoks häiriv ja masendav. Mürasummutav vahesein võimaldab vähendada tekkivat müra ning aitab töötajal paremini keskenduda. Rahulik töökeskkond tagab ka tõhusama töötamise. Seega on sirmid ja vaheseinad hädavajalikud ruumidesse, kus töötab koos palju inimesi.

Lauaekraanid kontorisse

Lisaks vaheseintele on meie tootevalikus ka lauaekraanid, mida on võimalik paigutada erinevate laudade vahele. Lauaekraan muudab töölaua privaatsemaks ja summutab üldist taustamüra. Lauaekraanid sobivad väiksematesse kontorisse, kus põrandapinda on vähe ning ruumi on vaja kasutada ära maksimaalselt.

Meie tootevalikust leiab mitmesuguseid vaheseinu ja lauaekraane erineva stiili, kuju ja suurusega. Meie kvaliteetsed ja vastupidavad vaheseinad on loodud kestma. Tutvu valikuga ning vali oma kontori jaoks sobivaim!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit