Laevalgustid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Valgustage oma kodu moodsate laevalgustitega. Peate teadma, et teie kodu valgustuse õige valik on võtmetähtsusega ja võib hiljem mõjutada korteri mugavust, seega pöörake alati tähelepanu mitte ainult valguse värvile, vaid ka lühtrite tüübile.

Laevalgustid tuleks asetada ruumi kõige tundlikumate punktide, näiteks laua, vaiba või köögi töötasapinna kohale. Olenemata sellest, milliste laelampide kasuks otsustate, pidage meeles, et nende stiil peaks olema kooskõlas mööbli, värvitud seinte ja põrandate paigutusega. Hästi valitud valguse värv ja dekoratiivne lühter garanteerivad kasutusmugavuse ja laitmatu stiili iga interjööri jaoks teie kodus.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit