Mustad diivanilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Tumedale ning eriti just mustale mööblile heidatakse sageli ette, et need muudavad ruumi tumedamaks ja visuaalselt väiksemaks. Optimaalselt tumedat mööblit kasutades ei tähenda, et ruum muutuks väiksemaks, vaid pigem annab ruumile jõulisust ja luksust. Tumeda mööbliga ei tasuks üle pingutada ruumis, kus seinad või põrandad on tumedad ning valgust vähe. Sellisel juhul võib avarus ruumis tumedate varjude tõttu väheneda.

Diivanilaud on elutoas nii praktilise poole pärast kuid on ka oluline sisustuselement. Heledas toas annab must diivanilaud kauni kontrasti ning ei tekita sünget muljet.

Mitmesugused mustad diivanilauad on leitavad meie e-poest. Tutvu toodetega täpsemalt ning leia oma elutoa jaoks sobiv must diivanilaud.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit