Diivanilauad ja abilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Diivanilaud on vajalik mööbliese iga diivani juurde. Diivanilauale saab asetada näiteks kohvitassi, suupisteid külalistele, ajakirju või ajalehti, telekapulti või ka lilledega vaasi. Seega on diivanilaual nii praktiline pool kuid on samas annab lauaga muuta kogu ruumi ilmet.

Väiksemas majapidamises või ruumis võib diivanilauda asendada ka abilaud, mis väiksem ja võtab seega vähem ruumi. Diivanilauad ja abilauad on praktilised igas ruumis – nii elutoas, magamistoas, kontoris kui ka ooteruumis on mugav vajalikke asju lauale paigutada.

Sobiva suuruse ja stiiliga diivanilaud

MK Furniture pakub laias valikus diivanilaudu, mis sobivad iga kodu stiiliga. Valikus olevad diivanilauad on erineva kuju ja suurusega. Hubane ümmargune või stiilne klaasist või puidust diivanilaud on vaid osa meie mitmekülgsest valikust. Praktiliste lahendustena võib leida veel ka reguleeritavaid või sahtlite/panipaikadega diivanilaudu.

Abilaud – alternatiiv diivanilauale

Abilauad on kasulikud näiteks väiksemates ruumides või majapidamistes, kuhu klassikaline diivanilaud ei mahu. Samas saab abilaudu ka suuremas ruumis kombineerida koos diivanilauaga, et kõigil oleks piisavalt ruumi asjade asetamiseks. Seega võib abilaud olla kasulik ja vajalik abimees igas kodus või ka kontoris. Abilauda on võimalik kasutada ka magamistoas öökapina, kui ei soovi klassikalisi sahtlitega öökappe kasutada.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit