Riiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Riiulid on sellised mööbliesemed, mida võib leida igast kodust või kontorist. Riiul omab ruumis mitmeid funktsioone. Riiuleid kasutatakse eelkõige asjade või raamatute hoiustamiseks. Teisalt muudavad riiulid toa liigendatuks ja annavad sellele oma näo. Seega aitavad riiulid muuta ruumi hubaseks.

Riiuleid võib olla mitmeid erinevaid tüüpe. Peamised on klassikalised raamaturiiulid või seinariiulid, mis leiavad kasutust igas kodus. Samas on riiulitega kapp tihtipeale kasutuses kontoris, kus lisaks riiulile on vaja ka kappi.

Mitmesuguste riiulite müük igale maitsele!

Meie e-poes toimub mitmesuguste ja funktsionaalsete riiulite müük suures valikus. Meilt leiad lisaks raamaturiiulitele ka veinisõpradele mõeldud veiniriiuleid, muusika austajatele mõeldud CV/DVD riiuleid, redelriiuleid, ruutriiuleid ja palju muud. Vali omale sobiv riiul MK Furniture e-poest!

Seinariiulid ja põrandariiulid

Sõltuvalt ruumi või kodu suurusest on mõistlik mõelda, millist riiulit koju valida. Väiksemas ruumis, kus põrandapinda on vähe, võib kasulikuks abimeheks osutuda seinariiul. Seevastu suuremas ruumis annab toale mõnusa raami hoopis põrandariiul. Suuremas ruumis võid kasutada ka mõlemat varianti, et muuta kodu hubaseks.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit