Redelriiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Redelriiul on kerge, minimalistlik ja lihtsasti liigutatav riiulitüüp. Nagu nimigi ütleb, siis meenutab see oma välimuselt redelit. Redelriiulid võivad olla nii seina vastu toetuvad kui ka kolmnurkse kujuga, mis meenutab laiali laotatud redelit.

Redelriiul pakub kodus mitmekülgsust. See sobitub iga toaga ja seega on seda võimalik kasutada mistahes ruumis. Olgu selleks elutuba, lapsetuba või miks ka mitte vannituba. Vannitoa redelriiul loob piisavalt hoiustamisruumi ja pakub silmailu. Lisaks on võimalik redelriiuleid lihtsasti vajadusel ühest toast teise paigutada.

Dekoratiivne ja funktsionaalne redelriiul

Redelriiulid võivad olla kasutuses nii dekoratiivsel eesmärgil kui ka lisaruumi näol asjade hoiustamiseks. Kenasti dekoreeritud redelriiul võib olla ruumi tähelepanu keskpunktiks. Kaunista riiulit taimede, kunsti, perepiltide või raamatutega, et muuta tuba omanäolisemaks. Seejuures tasub meeles pidada, et redelriiulit ei tasu asjadega üle kuhjata, kuna tegemist on ikkagi avatud riiuliga ja segadus paistab silma.

Meie e-poest leiab omapäraseid redelriiuleid igasse tuppa. Leia sobiv redelriiul oma koju siit!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit