Redelriiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Redelriiul on kerge, minimalistlik ja lihtsasti liigutatav riiulitüüp. Nagu nimigi ütleb, siis meenutab see oma välimuselt redelit. Redelriiulid võivad olla nii seina vastu toetuvad kui ka kolmnurkse kujuga, mis meenutab laiali laotatud redelit.

Redelriiul pakub kodus mitmekülgsust. See sobitub iga toaga ja seega on seda võimalik kasutada mistahes ruumis. Olgu selleks elutuba, lapsetuba või miks ka mitte vannituba. Vannitoa redelriiul loob piisavalt hoiustamisruumi ja pakub silmailu. Lisaks on võimalik redelriiuleid lihtsasti vajadusel ühest toast teise paigutada.

Dekoratiivne ja funktsionaalne redelriiul

Redelriiulid võivad olla kasutuses nii dekoratiivsel eesmärgil kui ka lisaruumi näol asjade hoiustamiseks. Kenasti dekoreeritud redelriiul võib olla ruumi tähelepanu keskpunktiks. Kaunista riiulit taimede, kunsti, perepiltide või raamatutega, et muuta tuba omanäolisemaks. Seejuures tasub meeles pidada, et redelriiulit ei tasu asjadega üle kuhjata, kuna tegemist on ikkagi avatud riiuliga ja segadus paistab silma.

Meie e-poest leiab omapäraseid redelriiuleid igasse tuppa. Leia sobiv redelriiul oma koju siit!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit