Köögimööbel

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Looge soe ja kutsuv ruum mugava söögitoa mööbliga. Ükskõik, kas soovite oma köögilauale istekoha lisada või oma elamisse sööginurka, leiate söögilauad ja söögitoolid, mis sobivad kõikjale. Köögimööbel peab olema nii funktsionaalne kui ka stiilne. Valige avar või väike söögilaud oma köögi või elutoa söögitoa järgi. Meie valikust leiate erinevaid söögitoole, mis sobivad teie sisekujunduse ja söögilauaga. Kui soovite oma kööki hoiuruumi lisada, vaadake köögikappe ja muid köögikomplekte , mis on saadaval sellistest materjalidest nagu puit, metall ja klaas. Nendel kappidel on erinevad riiulid, mis võimaldavad hoida ja eksponeerida sööginõusid või muid söögiks vajalikke asju. Varuge näiteks baaritoolid, mis on külaliste võõrustamisel abiks ja mida on samuti lihtne hoiustada. Stiilsetest mööblivalikutest kuni söögitoa ideedeni leiate kõike, mida vajate ideaalseks keskkonnaks. Serveerimiskärul on mitu hoiustamisvõimalust riiulite, sahtlite ja kappide kombinatsioonidega.Taburetid on saadaval ilma seljaosata, mis teeb nende hoidmise lihtsaks. Seljaga neil on mugav toetuda seljatoele, et lisada õhtusööki

Meie tootevalikust leiate kindlasti söögitoa jaoks meelepärase sisustuse.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit