Riiulid ja kapid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Mitmesugused kontoririiulid

Kontoririiulid on üks mööbliesemetest, mida töökeskkonnas on kindlasti vaja. Kontoririiulil on võimalik hoida raamatuid, kaustu, dokumendiköitjaid või ka dekoratiivseid esemeid. Professionaalse ja hea mulje tagab see, kui dokumendid ja materjalid on kenasti riiulil korrastatud. Oluline on seejuures, et kontoririiul oleks sobivas suuruses ning sobiks kokku ka ruumi stiiliga.

Meie e-poest leiad suure valiku praktilisi kontoririiuleid nii koju kui ka kontorisse.

Funktsionaalsed kontorikapid

Hoiustamislahendusena on kontorikapp samuti oluline element. Kappi on võimalik asetada asju, mida lahtisel riiulil hoiustada ei soovi.  Kontorikappidel võib olla mitmeid funktsioone. Näiteks on võimalik kapis hoiustada dokumente, isiklike asju või üleriideid. Samuti saab madalamate kappide puhul kasutada pealmist pinda näiteks printeri hoiustamiseks.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit