Kiiktoolid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kiiktool on mõnus asendus variant tavalisele tugitoolile. Kaarjad jalad võimaldavad end õrnalt kiigutada ja mugavalt lõõgastuda. Kiiktoolid pakuvad lõbu ja rõõmu kogu perele. Lisaks täiskasvanutele meeldib kiiktoolis meelsasti aega veeta ka lastele. Seetõttu on kiiktool praktiline mööbliese, mis sobib paigutamiseks nii elutuppa, magamistuppa kui ka lastetuppa. Lastetoas olev kiiktool on kasulik just väikelaste puhul, keda saab seal õrnalt unele kiigutada.

Kiiktooli puhul peab arvestama, et tool tuleks asetada kohta, kus on piisavalt ruumi. Hea koht on teistest mööbliesemest eemal, et kiikudes ei läheks seljatugi millegi vastu. Samuti on tooli kasutajal mugav, kui jalgu on võimalik välja sirutada. Mõnel kiiktoolil võib olla ka kaasas jalatugi, millel on võimalik mõnusalt jalgu toetada.

Meie e-poest leiad kiiktoolid, mis sobivad igasse majapidamisse. Vali sobiv ja lõõgastu mugavalt kiiktoolis!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit