Konsoollauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Konsoollaud on kitsas abilaud, mis võib olla kodus nii dekoratiivsel kui ka praktilisel eesmärgil. Dekoratiivse elemendina täiendab konsoollaud elutuba koos taimede, fotode või muude kaunistustega. Praktilise eesmärgiga konsoollaud annab toas lisapinda näiteks ajakirjade või raamatute hoidmiseks. Osad konsoollauad sisaldavad endas ka sahtleid või riiuleid, mis loovad lisa panipaiku asjade hoidmiseks või peitmiseks.

Mitmekülgne konsoollaud on praktiline igas toas

Konsoollauad võivad olla praktilised erinevates tubades. Lisaks elutoale saab konsoollauda kasutada nii esikus, magamistoas või ka kontoris.

Koridoris on konsoollaud mugav mööbliese, kuna koju tulles on vaja esmalt käes olevad võtmed, rahakott või telefoni kuhugi asetada. Magamistoas asetsevat konsoollauda võib kasutada hoopis tualettlauana, mis koos peegliga tekitab täiusliku meiginurga. Kontoris või koduses kabinetis võib kirjutuslauda asendada ka praktilise konsoollauaga. Seega on konsoollaud otstarbekas mööbliese, mis leiab kasutust igas ruumis.

Täienda oma kodu maitseka ja stiilse konsoollauaga. Meie e-poest leiad erisuguseid konsoollaudu igale maitsele!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit