Kliendi- ja konverentsitoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Esinduslikud klienditoolid ja konverentsitoolid

Mugav ja esinduslik klienditool on oluline osa töökeskkonnast. Klient või külaline kasutab tooli ootamiseks või teiega kohtumiseks, mistõttu on tähtis, et ta tunneks end hästi. Lisaks jätab interjööriga sobivad klienditoolid professionaalse mulje.

Klienditoolid võivad olla nii lihtsamad kui ka veidi erilisema disainiga. Lihtsamad klienditoolid on tavaliselt ilma käetugedeta ning sobivad kasutamiseks kui ruumi on vähe. Käetugedega klienditool annab külalisele ekstra mugavuse ja sobib pikemateks kohtumisteks.

Meie e-poest leiab stiilseid ja mugavaid klienditoole igale maitsele!

Konverentsitoolid koosolekuteks ning nõupidamisteks

Koosolekud ja nõupidamised võivad mõnikord kesta mitmeid tunde, seega on mugavuse tagamiseks oluline valida oma ruumidesse sobivad konverentsitoolid. Nagu nimigi ütleb, sobib konverentsitool ka konverentsideks, koolitusteks või suuremateks üritusteks. Hästi valitud konverentsitool võimaldab tooli kasutajal tunda end ka pikema aja vältel mugavalt.

Konverentsitoolide puhul on samuti oluline jälgida, et nende disain sobiks ruumi stiiliga kokku. Meie valikust leiab erisuguseid konverentsitoole. Kui vajad ruumisäästlikku lahendust, siis vali kindlasti virnastatavad toolid, mida on võimalik lihtsasti eest ära paigutada.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit