Tugitoolvoodid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Tugitool ei pea olema lihtsalt istumiseks mugav mööbliese, vaid võib olla ka väga praktiline abimees. Tugitoolid, mida on võimalik muuta magamisasemeks, muudavad kodu funktsionaalsemaks ning ei võta seejuures palju ruumi. Tugitoolvoodid sobivad üldjuhul ka igapäevaseks magamiseks. Seega on tugitool voodina hea alternatiiv väiksema kodu puhul.

Lahtikäiv tugitoolvoodi sobib kasutamiseks nii elutoas, magamistoas kui ka lastetoas. Tugitoolvoodi tekitab lisamagamiskoha, kus saad vajadusel külalisi majutada. Meie e-poes toimub erisuguste tugitoolvoodite müük parimate hindadega. Vali oma koju sobiv tugitoolvoodi MK Furniture e-poest!

Lahtikäivad tugitoolvoodid – kompaktne ja funktsionaalne lahendus

Lahtikäiv tugitoolvoodi on kompaktne ja mugav lahendus kodus. Lisaks praktilisele magamisasemele on paljudel tugitoolvooditel ka pesukast. Väiksemas kodus tekitab pesukast lisaruumi, kus on võimalik hoiustada magamisriideid või muid asju.

Mõnel tugitoolvoodil on võimalik reguleerida ka seljatoe asendit vastavalt oma soovile. Seljatoe saab sättida püstisesse, lamavasse või poollamavasse asendisse. Viimane pakub mõnusat lõõgastust pärast väsitavat tööpäeva.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit