Lahtikäivad tugitoolid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Tugitool peab olema mugav koht, kus on mõnus ja hea jalgu puhata. Tavaline tugitool võib jääda tõelise mugavuse nautleja jaoks veidi lahjaks. Tõelist naudingut ja pehmet istepaika pakub hoopis lahtikäiv tugitool, mida on võimalik reguleerida ning muuta lamamistooliks. Lahtikäival tugitoolil saad kergelt muuta nii selja- ja jalatoe asendit, et saavutada maksimaalne mugavus. Eelkõige pakuvad lahtikäivad tugitoolid Sinu soovidele vastavat lõõgastust.

Meie e-poest leiad erisuguseid lahtikäivaid tugitoole. Valikus on nii nahast, kunstnahast kui ka kangaga kaetud toole. Seega leiab meilt sobiva reguleeritava tugitooli, mis vastab Sinu vajadustele ning sobib Sinu koduga.

Recliner tugitool ehk reguleeritav tugitool

Tugitool recliner on moodne sõna, mida kasutatakse reguleeritavate tugitoolide kirjeldamiseks. Recliner tugitooli abil saad ühe liigutusega muuta oma istumisasendit nii, et saaksid mõnusalt lõõgastuda. Reguleerimise mehhanisme on 2 varianti – mehaaniline või elektriline. Mehaanilise ehk manuaalse variandi puhul on tooli küljes nn kang, mille abil saad asendit reguleerida. Seevastu elektriline variant liigutab tooli Sinu eest. Pead vaid nupust või puldist tooli sobivasse asendisse suunama.

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit