Sahtlikapid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Sahtliboksid tagavad organiseeritud keskkonna

Sahtliboks on asendamatu abiline kontoris kui ka kodus, et hoida keskkond puhtana. Sahtlikapp on mööbliese, kuhu on võimalik paigutada erinevaid esemeid – vajalikud dokumendid, kaustad, raamatud, juhendid, isiklikud tarbed jpm. Sahtlikapid aitavad hoida laua organiseeritud ja seega saab paremini keskenduda.

Meie e-poe valikust leiab mitmesuguseid sahtlibokse. Olenemata sellest, kas tegemist on avara või väiksema kontoriga leiab meilt sahtliboksi, mis tagab funktsionaalsuse ja Sulle sobiva disaini.

Sahtliboksid ratastel – mugav lahendus transportimiseks

Sahtliboksi valimisel tuleks arvestada nii selle omadustega kui ka välimusega. Ühtse stiiliga kontor tagab tervikliku ja professionaalse mulje.

Sahtlikapid on funktsionaalsed mööbliesemed ning neil võib olla erinevaid omadusi. Näiteks on mugavad ja praktilised ratastel sahtliboksid, mida vajadusel lihtsasti liigutada. Samuti on neid koristamiseks ajaks kerge eest liigutada ning hiljem õigesse asukohta tagasi paigutada.

Kui sahtlikapis on vaja hoiustada tundliku teabega tähtsaid dokumente, siis on mõistlik valida lukustatav sahtliga variant.

 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit