Seinavalgustid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Seinavalgustid kaunistavad seinu ja on täiendavaks valgusallikaks igas kodus.

Seinavalgustid võivad meie interjööris täita mitmeid erinevaid funktsioone. Väikestes sissepääsuruumides või koridorides saab peamise valgusallikana kasutada seinavalgusteid. Enamasti on aga seinavalgustid täiendavaks valgusallikaks näiteks elu- või magamistoas. Seinavalgustitel on ka dekoratiivsed funktsioonid ning nende tekitatud valgusega saab rõhutada konkreetset kohta ruumis või isegi konkreetset ornamenti. Magamistoas omakorda saame kasutada öökapivalgustitena näiteks seinavalgusteid. Sel juhul peame meeles pidama, et lambid tuleb paigaldada sobivale kõrgusele. Vannituppa seinavalgusteid valides peame meeles pidama, et need peaksid olema spetsiaalsed seinavalgustid, mis on seda tüüpi ruumi jaoks kohandatud.

Sirvige meie seinavalgustite kollektsiooni ja leidke oma kodu jaoks sobiva stiili ja tasemega seinavalgustid.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit