Diivanilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Elutoast ei tohiks puududa diivanilaud, kuna see muudab ruumi terviklikuks. Diivanilaud on funktsionaalne mööbliese ning ka kaunis sisustuselement. Hommikul või õhtul telerit vaadetes on mugav asetada kohvi- või teetassi lauale. Pimedal õhtul diivanilaual põlev küünal tekitab õdusa meeleolu. Just seetõttu on diivanilauad praktilised ning muudavad koos dekoratiivsete esemetega elutoa mõnusaks paigaks.

Meie e-poest leiab laias valikus diivanilaudu. Mitmesuguste diivanilaudade müük võimaldab leida igaühel just sobiva laua oma elutoa jaoks.

Millist valida, kas suur või väike diivanilaud?

Meie suur diivanilaudade valik võib võtta esialgu silme eest kirjuks. Valikus on nii eri stiili kui ka eri suurusega diivanilaudu. See, milline laud sinu elutuppa sobib, sõltub suuresti toa suurusest ja olemasolevast sisustusest.

Avaras elutoas on mõistlik kasutusele võtta suur diivanilaud, kuna see muudab ruumi visuaalselt ilusaks. Suuremal diivanilaual on ka piisavalt ruumi, et lisaks raamatutele või ajakirjadele mahuks sinna ka dekoratiivsed esemed.

Pisemas elutoas ei ole vaja diivanilauale suurt rõhku panna ning peamine on, et saaks vajadusel toetada sinna näiteks klaasi või tassi. Väike diivanilaud ei võta palju ruumi ja see muudab toa ilmet. Hea praktiline lahendus väiksemas elutoas on ka diivanilaudade komplekt, mis koosneb tavaliselt kahest või kolmest lauast. Paljudel komplektidel on võimalik laudu üksteise alla paigutada. Seega kui pole vaja kõiki laudu korraga kasutada, siis saab need lihtsasti üksteise alla ära peita.

Diivanilaudade müük suures valikus

Meie e-poest leiad mitmesugused diivanilauad soodsalt ja hea kvaliteediga. MK Furniture e-poes toimub diivanilaudade müük alati parimate hindade juures.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit