Diivanilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Elutoast ei tohiks puududa diivanilaud, kuna see muudab ruumi terviklikuks. Diivanilaud on funktsionaalne mööbliese ning ka kaunis sisustuselement. Hommikul või õhtul telerit vaadetes on mugav asetada kohvi- või teetassi lauale. Pimedal õhtul diivanilaual põlev küünal tekitab õdusa meeleolu. Just seetõttu on diivanilauad praktilised ning muudavad koos dekoratiivsete esemetega elutoa mõnusaks paigaks.

Meie e-poest leiab laias valikus diivanilaudu. Mitmesuguste diivanilaudade müük võimaldab leida igaühel just sobiva laua oma elutoa jaoks.

Millist valida, kas suur või väike diivanilaud?

Meie suur diivanilaudade valik võib võtta esialgu silme eest kirjuks. Valikus on nii eri stiili kui ka eri suurusega diivanilaudu. See, milline laud sinu elutuppa sobib, sõltub suuresti toa suurusest ja olemasolevast sisustusest.

Avaras elutoas on mõistlik kasutusele võtta suur diivanilaud, kuna see muudab ruumi visuaalselt ilusaks. Suuremal diivanilaual on ka piisavalt ruumi, et lisaks raamatutele või ajakirjadele mahuks sinna ka dekoratiivsed esemed.

Pisemas elutoas ei ole vaja diivanilauale suurt rõhku panna ning peamine on, et saaks vajadusel toetada sinna näiteks klaasi või tassi. Väike diivanilaud ei võta palju ruumi ja see muudab toa ilmet. Hea praktiline lahendus väiksemas elutoas on ka diivanilaudade komplekt, mis koosneb tavaliselt kahest või kolmest lauast. Paljudel komplektidel on võimalik laudu üksteise alla paigutada. Seega kui pole vaja kõiki laudu korraga kasutada, siis saab need lihtsasti üksteise alla ära peita.

Diivanilaudade müük suures valikus

Meie e-poest leiad mitmesugused diivanilauad soodsalt ja hea kvaliteediga. MK Furniture e-poes toimub diivanilaudade müük alati parimate hindade juures.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit