Aiakiiged ja ripptoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Aiakiik on suurepärane seade, mis võib olla puhkamiskohaks kogu perele, mitmekesistada kohtumisi lähedastega ja isegi lõbusaks allikaks lastele. Valikus on ühe inimese mudelid, mille hulgas on nii mõned võrkkiige meenutavad kiiged kui ka suured kiiged, millel saab korraga istuda mitu inimest. Kõige populaarsemad on kahe- ja kolmekohalised variandid, mida iseloomustab kasutuse kõrge mitmekülgsus.

Ripptoolid tagavad uskumatu mugavuse, kasutusohutuse ning on tänu kaasaegsele disainile ainulaadseks aktsendiks välis-/siseruumi paigutusel. Spetsiaalselt väljatöötatud korvi ja raami disain muudab meie rippuvad tugitoolid seda tüüpi toodete seas turul lemmikuks ja pakub kõigile klientidele täielikku rahulolu.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit