Elutoamööbel

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Praktiline ja mugav elutoamööbel

Elutuba on kaasaegse kodu süda – avatud ruum, kus veedame päevasel ajal suurema osa ajast. See on koht, kus saad puhata pärast pikka tööpäeva, võtta vastu külla tulnud sõpru ja tuttavaid või korraldada perekondlikke koosviibimisi. Seega tuleks valida just selline mööbel elutuppa, mis on mugav, vastab Sinu eluviisile ning on seejuures ka praktiline.

Elutoamööbel koosneb eelkõige pehmest mööblist – diivan, nurgadiivan, diivanvoodi või tugitool. Lisaks ei tohiks diivani juurest puududa ka diivanlaud või tumba. Diivanilauale saad mugavalt asetada kohvitassi, raamatu, snäkitaldrikuid jpm. Elutoamööbli hulka kuuluvad ka veel kapid, kummutid, vitriinkapid, riiulid ja TV-alused. Nende abil muudad ruumi terviklikumaks ning lood juurde rohkelt panipaiku.

Ühtse ilme moodustavad elutoa komplektid

Elutoa sisustamine võib kujuneda keerulisemaks kui alguses oleks võinud arvata. Mõnusa elutoa tekitamiseks tuleb moodustada ühtne tervik koos mööbli ja pisidetailidega. Kui Sa ei soovi erineva mööbli valimisega oma pead vaevata, siis on hea variant elutoamööbli komplekt. Komplekti abil saad luua lihtsasti terviku lahenduse.

Meie e-poe valikust leiad igale maitsele sobivaid sektsioonide komplekte ning diivanite komplekte. Sektsioonide komplektid sisaldavad üldjuhul kappe, TV-alust ning vahel ka riiuleid. Diivanikomplekti puhul saad kombineerida diivaneid ja tugitoole, mis annavad stiilse ja ühtse ilme. Seega teeb komplektiga sisustamine elu lihtsamaks ja ei kuluta liigselt aega.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit