Lastetoamööbel

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kuna lapsed kasvavad vanemaks ja kasvavad välja oma hällist ja võrevoodist, peavad vanemad mõtlema, millist tüüpi lastemööblit nad vajavad, et nende laps saaks luua parima lastetoa. Lastemööbli suurus, värv ja materjal varieeruvad olenevalt sellest, mida teie või teie laps vajab. Lisaks sõltub teie valitud mööbel teie ja teie lapse isiklikest disainieelistustest. Kuna see on midagi, mida teie laps kasutab, kuid teie peate oma kodus hankima ja sisustama, on see grupitöö, et leida ideaalne lastemööbel.

Lastetuba peab olema laste jaoks turvaline. Meie valikust leiad kõik vajaliku lastetoa sisustamiseks: lastetoolid, lastelauad, lastevoodid, lastetoa kapid ja kummutid, lastetoa riiulid, lastetoa öökapid, lastetoa sahtlikapid, lastetoa vaibad, lastetoa kott-toolid, mänguasjakastid, laste madratsid ning väikelastemööblit.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit