Klaasist diivanilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Klassikalised klaasist diivanilauad on lihtsad ja sobituvad igasse elutuppa. Minimalistlik klaasist diivanilaud ei võta elutoas kogu tähelepanu endale. Klaaslaud annab elutoale kergust ning muudab ruumi visuaalselt helgemaks.

Diivanilauad klaasiga võivad olla nii läbipaistvad, matid või ka värvilised. Eriti populaarsed on just marmoriimitatsiooniga klaasist diivanilauad.

Minimalistlikud, kuid tugevad diivanilauad klaasiga

Klaas diivanilauad on väga vastupidavad, kuna nende klaasist pind on tehtud karastatud klaasist, mis on kuni 5 korda tugevam tavalisest sama paksusega klaasist. Karastatud klaas talub ka hästi kuumust ja niiskust. Seega on lihtne klaaslauda lihtne puhastada, kui näiteks läheb ümber kohvi- või teetass. See teebki klaasist diivanilauast lihtsasti hooldatava laua võrreldes mõne muu materjalist lauaga (nt puit).

Meie e-poe valikust leiab erisuguseid klaasist diivanilaudu igale maitsele. Leia sobiv laud ja naudi diivanilaua praktilisust.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit