Lamamistoolid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Lamamistool on kindlasti üks mõnusamaid mööbliesemeid, kus lõõgastuda. Oleme harjunud lamamistoole nägema ja kasutama pigem õues, kuid lisaks võib mugavat lamamistooli paigutada ka elutuppa. Lamamistoolid, mis on mõeldud kasutamiseks toas, tagavad sulle mõnusa istekoha. Tänu kumerusele alaselja piirkonnas tunned end poollamavas asendis mugavalt. Seega on lamamistoolis raamatu lugemine või teleka vaatamine nauditav.

Lamamistool muudab ka Sinu elutoa välimuse meeldivamaks. Stiilne ja ilus lamamistool on sisustuselement, mida võid kasutada näiteks tugitooli asemel.  Meie e-poest leiad erisuguseid lamamistoole. Vali välja omale sobiv lamamistool elutuppa ja naudi mugavust!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit