KKK

Kas toodetega on võimalik tutvuda ka kohapeal?

MK Furniture on e-pood, millel puudub füüsiline kauplus või salong. Seega ei ole võimalik kaubaga enne tutvuda.

Kui Sul tekib toote/toodete kohta küsimusi, siis võta meiega julgesti ühendust. Saada meile e-mail aadressile info@mkfurniture.ee või helista +372 5452 3100 / +372 5693 8326

Mis on toodete tarneaeg?

Toodete tarneaeg on erinev. Kui toode on laos olemas, siis jõuab tellimus Sinuni 2-4 tööpäeva jooksul. Järeltellimisel oleva toote tarneaja info leiad enne tootekirjeldust.

Kui Sul tekib seoses tarneaja kohta küsimusi, siis võta meiega julgesti ühendust. Saada meile e-mail aadressile info@mkfurniture.ee või helista +372 5452 3100 / +372 5693 8326

Kas e-poes on võimalik tasuda ka järelmaksuga?

Jah, tasuda saab ka järelmaksuga. Vaata täpsemalt järelmaksuga tasumise kohta SIIT .

Kas tellimust on võimalik teha ka ettevõtte nimele?

Jah, tellimust vormistades märgi tellimusse ettevõtte nimi.

Väljastame soovi korral ka e-arveid. E-arvega tasumiseks saada meile palun e-mail aadressile info@mkfurniture.ee 

Kuidas saan oma tellimust jälgida?

Hetkel puudub MK Furniture e-poes tellimuse jälgimise võimalus. Kui soovid oma tellimuse kohta infot, siis palun saada e-mail aadressile info@mkfurniture.ee

Kui kaua kehtib tootele garantii?

Kõikidele MK Furniture e-poest ostetud toodetele kehtib vähemalt 2-aastane garantii. Teatud toodetele võib märgitud olla ka pikema ajaline garantii.

Kas ja kuidas saan toote/tooted tagastada?

Kui toode/tooted ei vastanud Sinu ootustele, siis on võimalik toode/tooted tagastada 14 päeva jooksul peale tellimuse kätte saamist. Tagastamisõigus kehtib juhul kui toode on kasutamata ning alles on originaalpakend.

Toote tagastamiseks saada palun e-mail aadressile info@mkfurniture.ee koos ees- ja perekonnanime, tellimuse numbri ning tagastamise põhjusega.
Tagastamise kohta loe täpsemalt müügitingimustest.

Millal laekub tagastatud toote/toodete eest tagasimakse?

Tagasimakse laekub pärast seda, kui toode/tooted on jõudnud meie lattu ning on üle kontrollitud. Tagasimakse laekub Sinuni hiljemalt 14 päeva jooksul peale tagastamise soovi avaldamist.

Sain tellimuse kätte, kuid toode on defektne. Kuidas pean käituma?

Kui tootel esineb puudusi või defekte, siis palun saada meile e-mail aadressile info@mkfurniture.ee koos ees- ja perekonnanime, tellimuse numbri, probleemikirjelduse ning kahjustatud detaili tähisega. Lisaks palume saata ka pildid defektiga tootest.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit