Valged diivanilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Valge värv sümboliseerib puhtust ja uudsust ning seejuures tagab ka lihtsuse. Valge mööbel elutoas võib esialgu tunduda ebapraktiline, kuid tegelikult on valge mööbli kasutamisel mitmeid eeliseid. Valge ja hele mööbel on universaalne ning stiilne igal ajal. Lisaks muudab valge mööbel ruumi visuaalselt suuremaks. Seega on väikses toas või kodus mõistlik hoida interjöör heledana, et ruum tunduks avaram.

Diivanilaud on nii praktiline mööbliese kui ka sisustuselement sinu elutoas. Seega on oluline valida hoolega, milline diivanilaud sinu koju sobib. Näiteks heledates toonides elutuppa sobib hästi valge diivanilaud. Samas võivad valged diivanilauad olla kontrastiks ka tumeda interjööriga toas. Seega võib öelda, et valget värvi diivanilaud on universaalne ning sobib erineva kujundusega ruumi.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit