TV-alused

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

TV-alused mõnusaks elamuseks

Elutuba on paik, kus saame lõõgastuda ja seega on oluline valida TV-alus, mis loob rahuliku ja mugava meeleolu. Õhtune telesaadete vaatamine toob välja igapäeva rutiinist ja pakub meelelahutust. Selleks, et teleri vaatamisest kujuneks mõnus elamus, peab olema kodus ka sobiv TV-alus. TV-alused ei ole enam lihtsalt telerialused, vaid need pakuvad ka praktilist hoiustamisvõimalust. Lisaks saad TV-alust kombineerida teiste mööbliesemetega (nt vitriinkapiga), et muuta elutoa sisustus harmooniliseks.

Kas valida TV-laud või TV-kapp?

TV-alused jagunevad üldjuhul kaheks – TV-lauad ja TV-kapid. Kuigi need mõisted on tegelikkuses sünonüümid, siis toome siinkohal välja, kuidas neid võib eristada.

TV-kapp on telerialus, mida saab kasutada ka asjade hoiustamiseks. Ehk  TV-kapil on tavaliselt sahtlid või kapid. TV-kapp võib olla ka kombineeritud avatud riiulitest ja sahtlitest/kappidest. Seega on TV-kapp väga praktiline ning muudab selle mitmeotstarbeliseks mööbliesemeks.

TV-lauda võib nimetada selliseks telerialuseks, millel on vaid avatud riiulid. Seega ei paku TV-laud nii privaatset hoiustamiseruumi kui TV-kapp.

See, milline TV-alus sinu elutuppa sobib, sõltub juba olemasolevast sisustusest ja sinu eelistustest. Kui sa ei vaja suuremat hoiustamiseruumi, siis võib sobida sulle ka lihtsam TV-laud.

Telerialused igale maitsele

Telerialus peab sobima sinu elutoaga, et tagada mõnus ja rahulik keskkond. Meie e-poe valikust leiab mitmesuguses stiilis ja erineva suurusega TV-aluseid. Olgu selleks valge TV-alus või TV-alus tamme tooni, igaüks leiab sobiva telerialuse MK Furniture e-poest!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit