Tarne- ja transpordi tingimused

Tarneaeg

Meie e-poes on toodete juurde märgitud hetkene laoseis. Kui toode on laos, jõuab see kliendini hiljemalt 2-5 tööpäeva jooksul. Tooteid, mida laos hetkel pole saab järeltellida.

Kasutades Omniva pakiautomaaati, jõuab kaup Teieni 2-3 päeva jooksul. (juhul, kui toode on laos olemas)
Võimalik pikim tarneaeg sõltub sellest, kas toode on kohe laos. Orienteeruvalt, kui toodet laos pole, on selle tarne ca 2-3 nädalat.

Täpsema info saamiseks kindla toote kohta palun pöörduda klienditeeninduse poole e-posti teel info@mkfurniture.ee, telefonil 56938326 või 54523100 .

E-poest on võimalik kaupa saada kahel viisil valides: „Kuller“ või „Pakiautomaat“. Kui soovite kaubale ise järgi tulla, andke sellest teada klienditeenindusele.

“Kuller”

Transport Eesti piires tasuta alates 190 eurost. Kuller toimetab kauba Teile kohale E-R.

Mandri-Eesti20 €
Saared30 €

“Pakiautomaat”

Transporditeenuse liik “Omniva pakiautomaat” 4,90 €

“Tulen ise järgi”

Kõikidele ostetud toodetele on võimalik tulla järele Kangru tee 17, Vaela, Harju maakond 75413

Ladu avatud tööpäevadel 9:00 kuni 16.30.

Teatame Teile, kui kaup on laos ning võite sellele järgi minna. Tellimused anname üle tellimuskinnituse või e-poe kaubaarve alusel.


Telli transport või montaaž   keskkonnast  

MK Furniture e-poest ostetud mööblile on võimalik tellida nii transpordi kui kokkupaneku teenus www.pocketpro.ee keskkonnast.

  • Otsi teenust “mööbli transport” või “mööbli kokkupanek”
  • Vali transpordi puhul alguspunkt ning lõpp-punkt, kokkupaneku puhul töö asukoht
  • Vali välja sobilikud Teostajad, jõua kokkuleppele ja telli teenus

Töö teostamise aeg ja hind lepitakse kokku PocketPro keskkonnas töö Teostajaga. Edastage tellimuse kinnitus Teostajale, kes Teile mööbli transpordi teenust pakub.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit