Tugitoolid ja kiiktoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Tugitool või kiiktool ei ole tänapäeval lihtsalt istekoht, vaid funktsionaalne ning mõnus sisustuselement kodus. Tugitool on mugav paik, kus lõõgastuda ja õhtul raamatut lugeda. Tugitoolid ja kiiktoolid sobivad ideaalselt kasutamiseks nii elutoas, magamistoas kui ka lastetoas. Need on enamasti kerged ning neid saab hõlpsasti igasse kohta kanda, et kodu välimust lihtsasti muuta.

Tugitool muudab kodu ilmekaks

Erinevate tugitoolide valik on väga lai. Populaarsemad on just sellised tugitoolid, millel on mugav ka pikemat aega puhata ja lõõgastuda. Tugitool muudab koos olemasoleva mööbliga toa ilmekaks. Kui oled otsimas tugitooli, siis tasub mõelda oma eelistustele ning ka praegusele kodu sisustusele.

Meie e-poest leiad erinevate materjalide ja funktsioonidega tugitoole. Materjalide valikust võib leida tekstiili, villa, kunstnahka ja nahka. Seega leiad oma nahast diivani kõrvale ka ideaalse nahast tugitooli. Nahast tugitool on vastupidav ning seda on lihtne puhastada. Tugitool jalatoega on hea variant kui soovid lisamugavust. Jalatugi võimaldab jalgu sirutada ja toetada, et saaksid end mugavalt tunda.

Kiiktoolid kogu perele!

Tugitooli asemel võib Sind hoopiski köita kiiktool. Kiiktoolid toovad rõõmu ja kasu kogu perele. Lapsed veedavad seal meelsasti aega ning Sina saad samuti mõnusalt lõõgastuda. Lisaks pehmele istekohale mõjub kiiktoolis istumine Sinu vaimsele tervisele positiivselt. Kiiktool on kasulik abimees ka värsketele vanematele, kus last mugavalt unele kiigutada.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit