Tumbad, järid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Tumbad ja järid

Tumba või järi on praktiline mööbliese, mis sobib igasse koju. Kasuta neid lisa istekoha tekitamiseks või jalgade toetamiseks. Tumba on lihtne toolike, mida saab vajadusel kergesti liigutada. Tumbad ja järid sobivad ideaalselt ka väiksemasse ruumi, kuna need võtavad vähe ruumi.

Meie valikust leiad erineva stiili ja materjaliga tumbasid. Meie e-poes toimub mitmesuguste tumbade müük parimate hindadega.

Järi kui sisustuselement

Järi on pisike madal pingike, mis annab Sinu kodule värskust. Järid sobivad ideaalselt ka lihtsaks disaini- või sisustuselemendiks. Järi saad asetada nii esikusse kui ka elutuppa.

Tumba panipaigaga – nutikas mööbliese kodus

Panipaigaga tumba on väärtuslik abimees, mis tekitab juurde hoiustamisruumi. Näiteks saad esikus olevas tumbas hoiustada kindaid või salle. Ka lastetoas on tumba mõnus mööbliese – laps saab seal mugavalt puhata ning seejuures saab panipaigas hoiustada mänguasju.

MK Furniture e-poes toimub ka panipaigaga tumbade müük. Vali kvaliteetsed ja parima hinnaga tumbad meilt!

 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit