Esikumööbel

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Esik on esimene ruum, mida majja sisenevatel külalistel on võimalus näha. Kuna esmamulje jääb vaid korra, tasub jälgida, et selle paigutus oleks laitmatu. Praktilised esiku garderoobikapid, mugavad esikupingid kasulike panipaikadega, mahukad jalanõudekapid või esikuriiulid aitavad tagada maja esitleva ruumi esteetilise pildi. Iga esik peaks olema varustatud riidepuuga üleriiete jaoks. Väikeses ruumis on kõige parem paigaldada seinanagi, mis säästab väärtuslikku ruumi. Suurematesse ruumidesse on võimalik paigaldada püstine riidepuu, mis toimib ka praktilise kaunistusena.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit