Valged riiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Valget või heledat mööblit võib pidada universaalseks, kuna see püsib stiilsena läbi aja. Valge värv on puhtuse ja uudsuse sümboliks hoides seejuures lihtsust. Valget värvi mööblil on omadus muuta ruum justkui avaramaks ning visuaalselt suuremaks. Seega, kasuta ruumis rohkem valget, kui soovid, et ruum püsiks avarana.

Riiulid on nii praktilised tarbeesemed kui ka ilmekust andvad sisekujundusdetailid. Valge riiul on universaalne valik, kuna see muudab tumedamad toonid heledamaks, sulandub heledate palettidega ning lisab erksatele värvidele ühtlust. Riiul valget värvi toob tuppa valgust ning vabastab ruumist segadust.

Suur, kitsas või väike valge riiul?

Valged riiulid sobivad mistahes interjööriga. Seega on valget värvi riiul kindel valik, kui soovid ruumi värskendada või praktilisemaks muuta. Võta kasutusele väike valge riiul vannitoas, kus saad hoiustada näiteks vajalikke hügieenitarbeid. Suur valge riiul võib olla kasulik mööbliese elutoas, kuhu saab paigutada lemmikraamatuid ning asetada dekoratiivseid esemeid, millega muuta tuba hubasemaks.

MK Furniture e-poest leiab mitmesuguseid valgeid riiuleid. Leia oma kodu jaoks sobiv valge seinariiul, põrandariiul, redelriiul või ruutriiul.

 

 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit