Köögitoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Söögitoolid ja köögitoolid

Söögitoolid on oluline osa kodu mööblist, mille valikul tuleks lähtuda mitmetest aspektidest. Oluline on, et toolid tagaksid funktsionaalsuse, mugavuse ja stiili vastavalt sinu vajadustele ja eelistustele. Näiteks võib klassikaline puidust söögitool anda köögile sooja ja kutsuva ilme. Seevastu modernne metallist disain lisab ruumile kaasaegsust ja industriaalset võlu.

Lisaks materjalile, on tähtis valida ka toolide värvitooni ja viimistlust, mis aitavad luua soovitud õhkkonda. Söögitooli värviga on hea anda ruumile isikupära ja elavust, Kõik see kokku loob hubase ja praktilise keskkonna nii söömiseks kui ka lõõgastumiseks.

Praktilised söögitoa ja söögilaua toolid sinu kodus

Söögitoolid on igapäevases kasutuses olevad esemed. Seega on oluline, et need oleksid vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Valides söögitooli, mille raam on valmistatud tugevast puidust või metallist, võid kindel olla, et tegemist on vastupidava tooliga. Polsterdatud söögitoolide puhul on lihtsama hooldamise tõttu mõistlikum valida, kas kunstnahast või mikrofiiberkangast söögitoolid. Hoolikalt valitud materjalid ja regulaarne hooldus tagavad söögilaua toolide pikemaajalise vastupidavuse. Seega on praktilisus võti, et tagada köögis sujuv ja mugav igapäevaelu.

Köögitool – mugavus on oluline

Mugavus on üks olulisemaid tegureid, mida arvestada köögitoolide valimisel. Köögilaua taga veedame väga palju aega nautimaks toitu või head seltskonda. Seega on tähtis, et köögitoolid toetaksid meie keha.

Kindlasti arvesta köögitoolide valimisel toolide kõrgust. Õige tooli kõrgus mõjutab olulisel määral söömis- ja vestlusmugavust. Köögitoolide kõrgus on sobiv, kui istudes saad käsi mugavalt lauale asetada ning jalad toetuvad kenasti põrandale. See tagab mugava istumisasendi ning annab võimaluse nautida toolil istumist kasvõi mitmeid tunde.

Meie e-poes müüdavad köögitoolid on saadaval mistahes disaini, värvi ja kangaga, et täiendada olemasolevat söögitoa mööblit. MK Furniture e-poest leiad ka sina enda kodu jaoks sobivad söögitoolid.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit