Klapptoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Praktilised ja ruumisäästlikud klapptoolid ja kokkupandavad toolid

Klapptool on praktiline alternatiiv tavalisele toolile, kuna seda on võimalik lihtne hoiustada ning kergesti kokku panna. Klapptoolid võimaldavad tekitada lihtsasti lisakohti, kui on vaja istuma paigutada suurem seltskond.  Kokkupandav tool on mugav ja ruumisäästlik lahendus, kuna seda on võimalik hoiustada kompaktselt ühes kohas.

Tutvu meie klapptoolide valikuga. Meie e-poes toimub erisuguste klapptoolide müük parimate hindadega.

Klapptool siseruumi kui ka õue

Klapptoolid on universaalsed ning sobivad kasutamiseks erinevatel üritustel. Meie e-poe valikus olevate klapptoolide seast leiab toole, mis sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Toolid ei nõua palju hooldust ja on lihtsasti puhastatavad.

Kompaktne kokkupandav tool

Meie valikus olevad kokkupandavad toolid on mugavad ja vastupidavad. Tool ei vaja palju ruumi ning seda on lihtne valmis panna ka ootamatute külaliste jaoks.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit