Lauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kontorilauad ja töölauad

Kontorilaud on oluline element nii kontoris kui ka kodukontoris. Arvutiga tööd tehes on vajalik, et töölaud vastaks selle kasutaja vajadustele. Kontorilaud on mööbliese, mille taga peab olema mugav töötada, et saavutada paremaid tulemusi ning säästa ka tervist. Lauda valides tasub tähelepanu pöörata ka ruumi stiilile – kontorilauad peaksid sobima ka kontori interjööriga.

Kuidas valida õige kontorilaud?

Kontorilauad on erineva suuruse ja kujuga ning koos sahtlitega ja ilma. See, milline variant Sulle sobib sõltub eelkõige Sinu eelistustest ja vajadustest. Kui kontoris või kodus on piisavalt ruumi, siis tasub valida pigem suurem laud, et vajalikud asjad mahuksid lauale ära. Sahtlitega lauad on praktilised, kuna seal saad hoiustada vajalikke dokumente ja kontoritarbeid.

Meie e-poes toimub mitmesuguste kontorilaudade müük parimate hindadega.

Ergonoomiline töölaud on tervislik valik

Miks tasub eelistada ergonoomilisi laudu? Sest ergonoomilised töölauad kohanduvad Sinu vajadustega. Terviseprobleemide vältimiseks peab laud olema Sinu pikkusele vastava kõrgusega. Reguleeritav töölaud võimaldab muuta laua kõrgust just Sinu jaoks sobivale kõrgusel. Eriti lihtne on lauda reguleerida, kui see on elektriline. Sel juhul saad kergesti muuta, kas töötad istudes või seistes. Asendi vahetamine on Sinu keha jaoks ka tervislik.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Object ei ole toetatud
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit