Lauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kontorilauad ja töölauad

Kontorilaud on oluline element nii kontoris kui ka kodukontoris. Arvutiga tööd tehes on vajalik, et töölaud vastaks selle kasutaja vajadustele. Kontorilaud on mööbliese, mille taga peab olema mugav töötada, et saavutada paremaid tulemusi ning säästa ka tervist. Lauda valides tasub tähelepanu pöörata ka ruumi stiilile – kontorilauad peaksid sobima ka kontori interjööriga.

Kuidas valida õige kontorilaud?

Kontorilauad on erineva suuruse ja kujuga ning koos sahtlitega ja ilma. See, milline variant Sulle sobib sõltub eelkõige Sinu eelistustest ja vajadustest. Kui kontoris või kodus on piisavalt ruumi, siis tasub valida pigem suurem laud, et vajalikud asjad mahuksid lauale ära. Sahtlitega lauad on praktilised, kuna seal saad hoiustada vajalikke dokumente ja kontoritarbeid.

Meie e-poes toimub mitmesuguste kontorilaudade müük parimate hindadega.

Ergonoomiline töölaud on tervislik valik

Miks tasub eelistada ergonoomilisi laudu? Sest ergonoomilised töölauad kohanduvad Sinu vajadustega. Terviseprobleemide vältimiseks peab laud olema Sinu pikkusele vastava kõrgusega. Reguleeritav töölaud võimaldab muuta laua kõrgust just Sinu jaoks sobivale kõrgusel. Eriti lihtne on lauda reguleerida, kui see on elektriline. Sel juhul saad kergesti muuta, kas töötad istudes või seistes. Asendi vahetamine on Sinu keha jaoks ka tervislik.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit