Lauad

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kontorilauad ja töölauad

Kontorilaud on oluline element nii kontoris kui ka kodukontoris. Arvutiga tööd tehes on vajalik, et töölaud vastaks selle kasutaja vajadustele. Kontorilaud on mööbliese, mille taga peab olema mugav töötada, et saavutada paremaid tulemusi ning säästa ka tervist. Lauda valides tasub tähelepanu pöörata ka ruumi stiilile – kontorilauad peaksid sobima ka kontori interjööriga.

Kuidas valida õige kontorilaud?

Kontorilauad on erineva suuruse ja kujuga ning koos sahtlitega ja ilma. See, milline variant Sulle sobib sõltub eelkõige Sinu eelistustest ja vajadustest. Kui kontoris või kodus on piisavalt ruumi, siis tasub valida pigem suurem laud, et vajalikud asjad mahuksid lauale ära. Sahtlitega lauad on praktilised, kuna seal saad hoiustada vajalikke dokumente ja kontoritarbeid.

Meie e-poes toimub mitmesuguste kontorilaudade müük parimate hindadega.

Ergonoomiline töölaud on tervislik valik

Miks tasub eelistada ergonoomilisi laudu? Sest ergonoomilised töölauad kohanduvad Sinu vajadustega. Terviseprobleemide vältimiseks peab laud olema Sinu pikkusele vastava kõrgusega. Reguleeritav töölaud võimaldab muuta laua kõrgust just Sinu jaoks sobivale kõrgusel. Eriti lihtne on lauda reguleerida, kui see on elektriline. Sel juhul saad kergesti muuta, kas töötad istudes või seistes. Asendi vahetamine on Sinu keha jaoks ka tervislik.

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit