Elektrilised töölauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Ergonoomilised seisulauad ja elektrilised töölauad

Pidevalt istudes töötamine on keha jaoks kurnav ning võib tekitada ebamugavusi seljas või kaelas. Tihtipeale on kohustusi palju ning enda sirutamine või liigutamine lihtsalt ununeb. Et saaksid end pidevalt liikumises hoida, siis on hea valik reguleeritav laud. Ergonoomiline seisulaud või elektriline laud võimaldab kiirelt ja mugavalt töötada ka püstises asendis. Seistes töötamisel on mitmeid positiivseid mõjusid  tervisele.

Tervislikum valik on seisulaud

Miks eelistada seisulauda? Vastus on tegelikult lihtne – seisulaud on tervislikum valik Sinu füüsilisele ja ka vaimsele tervisele. Seismine nõuab rohkem pingutust kui istumine ning seega põletad seistes rohkem kaloreid. Püstises asendis saad ka rohkem ringi liigutada ja sirutada. Liikumine stimuleerib meie vereringesüsteemi varustades meie keha hapniku ja toitainetega. Lisaks aitab seismine vältida selja- ja õlavalu, mis võib tekkida pikaajalisest istumisest.

Laua reguleerimine peab olema lihtne ja võimalikult mugav. Elektriliselt reguleeritav laud on hea variant, et kiirelt laud sobivasse asendisse paigutada.

Elektrilised töölauad – kiire ja mugav lahendus laua tõstmiseks

Elektriline töölaud on mugav ja tervislik abimees. Elektriliselt reguleeritav laud on lihtsasti tõstetav nii püstisesse kui ka istuvasse asendisse. Tõstetav laud on ka hea variant, kui valid lapsele sobivat kirjutuslauda. Kuna lapsed kasvavad kiiresti, siis saab reguleeritavat lauda lihtsasti lapse jaoks sobivaks kohandada.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit