Elektrilised töölauad

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Ergonoomilised seisulauad ja elektrilised töölauad

Pidevalt istudes töötamine on keha jaoks kurnav ning võib tekitada ebamugavusi seljas või kaelas. Tihtipeale on kohustusi palju ning enda sirutamine või liigutamine lihtsalt ununeb. Et saaksid end pidevalt liikumises hoida, siis on hea valik reguleeritav laud. Ergonoomiline seisulaud või elektriline laud võimaldab kiirelt ja mugavalt töötada ka püstises asendis. Seistes töötamisel on mitmeid positiivseid mõjusid  tervisele.

Tervislikum valik on seisulaud

Miks eelistada seisulauda? Vastus on tegelikult lihtne – seisulaud on tervislikum valik Sinu füüsilisele ja ka vaimsele tervisele. Seismine nõuab rohkem pingutust kui istumine ning seega põletad seistes rohkem kaloreid. Püstises asendis saad ka rohkem ringi liigutada ja sirutada. Liikumine stimuleerib meie vereringesüsteemi varustades meie keha hapniku ja toitainetega. Lisaks aitab seismine vältida selja- ja õlavalu, mis võib tekkida pikaajalisest istumisest.

Laua reguleerimine peab olema lihtne ja võimalikult mugav. Elektriliselt reguleeritav laud on hea variant, et kiirelt laud sobivasse asendisse paigutada.

Elektrilised töölauad – kiire ja mugav lahendus laua tõstmiseks

Elektriline töölaud on mugav ja tervislik abimees. Elektriliselt reguleeritav laud on lihtsasti tõstetav nii püstisesse kui ka istuvasse asendisse. Tõstetav laud on ka hea variant, kui valid lapsele sobivat kirjutuslauda. Kuna lapsed kasvavad kiiresti, siis saab reguleeritavat lauda lihtsasti lapse jaoks sobivaks kohandada.

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit