Kapid, riiulid, sahtlid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Mahukad kontorikapid nii koju kui ka kontorisse

Piisav hoiuruum on vajalik olenemata sellest, kas töötad kontoris või kodukontoris. Segaduses töötamine on häiriv ja ei lase korralikult keskenduda. Kontorikapid võimaldavad hoiustada dokumente ja vajalike materjale, mida koguaeg laua peal hoida pole vaja. Seega aitab kontorikapp Sul hoida töökeskkonna korras. Lisaks on olulised ka kontoririiulid, kuhu paigutada mõnusama õhkkonna tekitamiseks taimi, sisustuselemente ning tunnustusi või aukirju.

Meie e-poe valikust leiad suure valiku kontorikappe ja kontoririiuleid.

Madal või kõrge kontorikapp

Hoiustamislahendused tuleb hoolikalt läbi mõelda ja arvestada ka ruumi eripäradega. Sobiv bürookapp annab kontorile tervikliku ilme. Kui kontoris on ruumi piisavalt, siis visuaalselt on madalad kontorikapid hea lahendus. Lisaks saad nendele peale paigutada dekoratiivseid esemeid või ka taimi. Kõrge kontorikapp sobib pigem väiksemasse ruumi, kus on vaja ära kasutada maksimaalne mahutavus.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit