Kontoritoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kontoritoolid, mis sobivad nii kontorisse kui ka koju.

Kontoritooli valides võid tabada end mõttelt, et milline on hea kontoritool? Vastus sellele küsimusele on tegelikult lihtne – hea kontoritool on ergonoomiline ja sulle sobiva kattematerjaliga. Oluline on, et tool tagab toe sinu kehale kogu päevaks ning sellel on mugav pikalt istuda.

Mugav kontoritool muudab sinu päeva

Kontoris töötamine tähendab tavaliselt pikka aega istumist kontoritoolil. Pikad töötunnid laua taga võivad tuua kaasa mitmeid tervise- ja rühiprobleeme, mis mõjutavad ka töö tulemusi. Nende probleemide vältimiseks, tuleb leida enda jaoks mugav ja ergonoomiline kontoritool.

Ergonoomilised kontoritoolid on loodud selleks, et pakkuda kehale toetust. Ergonoomiline tool on mitmeti kohandatav ja seega on seda võimalik seadistada istuja vajadustest lähtuvalt. Reguleerimisvõimalused on olulised, et tunneksid end toolil hästi. Meie e-poes toimub kvaliteetsete kontoritoolide müük, mis muudavad sinu tööpäeva.

Kvaliteetsed töötoolid koju ja kontorisse

Ergonoomiline ja mitmete reguleerimisvõimalustega töötool võib tunduda esmapilgul kallis väljaminek. Teisalt hoiavad kvaliteetsed töötoolid sinu tervist, tagades parema füüsilise kui ka vaimse heaolu. Seega on kallim töötool investeering sinu kehale.

Meie e-poest leiab suure valiku erinevaid kontori- ja töötoole. Töötoolide müük toimub parimate hindade juures!

Valige targalt ja leidke oma vajadustele kõige sobivam tool. Kui see on välja valitud, aitab suurepärane kontoritool tööpäeval lihtsasti mööduda!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit