Vannitoavaibad

Filter by company

Laius

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Vannituba on koht, ilma milleta on tänapäevast kodu raske ette kujutada. Peamises vannitoas või külaliste vannitoas on tavaliselt mitu standardelementi. Nende hulka kuuluvad muu hulgas ka vannitoavaibad. Pole midagi meeldivamat kui seista kraanikausi ääres pehmel kangal. Kui meil pole põrandakütet, on see mulje veelgi selgem tänu vaibast eralduvale soojusele. Juhtub, et aeg peegli ees on pikem. Sellistel hetkedel on soe vannitoavaip meie lemmikvarustus. Valige erineva kuju, suuruse ja materjaliga vannimattide ja vannivaipade hulgast.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit