Välisvalgustid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Eluruum väljaspool kodu võib peegeldada sama mugavust ja maitsetaset kui ruumid sees. Meie välisvalgustid on loodud selleks, et luua sujuv üleminek kodu sisemuse ja välisilme vahel, võideldes samal ajal emakese looduse mõjudega. Kaasaegsed välisvalgustid on funktsionaalsed ja väga vastupidavad ebasoodsatele ilmastikutingimustele. Neid kasutatakse ka kaunistuse ja heleda taustana ning need lisavad öise kauni aia ainulaadse atmosfääri.Välisvalgustite hulgas on märkimisväärselt palju erinevaid valgustustüüpe. Need võivad olla seinale paigaldatud ühe- või kahesuunalise valgustuse kujul, need võivad olla fikseeritud või kallutatavad.

Valgustus aias pakub piiramatuid võimalusi valguse variatsioonideks, valgustuseks ja värvikompositsioonideks. Lai valik pakub ainulaadseid valgusteid kõnniteedele, terrassidele või välibasseinidele. Liikumisanduritega välisvalgustid on väga praktilised. Lambid loovad ööseks majale või selle osadele stiilse tausta.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit