Lauavalgustid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Lauavalgustid on funktsionaalsed ja dekoratiivsed valgustid. Need on kasulikud nii söögilaual, köögis kui ka magamistoa öökapil. Need võimaldavad teil lauda valgustada, andes atmosfäärivalguse. Lauavalgusteid on mitmes kujus, suuruses ja värvitoonis, aga ka palju erinevaid stiile. Neid saab ruumiga sobitada, et rõhutada selle iseloomu. Tasub valida need, mis mitte ainult ei anna valgust, vaid muutuvad kaunistuseks.

Saate osta nii klassikalisi lauavalgusteid dekoratiivsetel alustel kui ka originaalsete, rikkalikult kaunistatud lambivarjudega. Minimalismi, modernse, lihtsa interjööri armastajad saavad valida veidi uhkema välimusega lambid.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit