Juhitoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kvaliteetne juhitool on iga juhi jaoks tähtis mööbliese. Juhitoolid peavad olema professionaalse ilmega ning seejuures pakkuma ka toetust kehale. Kontorisse täiusliku juhitooli leidmine võib olla keeruline ülesanne. Valikus on palju stiile ja erinevaid tüüpi toole, mistõttu on oluline enne ostmist teha teadlik valik.

Iga päev istume mitmeid tunde kontoris, töötame ekraanide ees ja arutame koosolekuruumides ideid. Seetõttu peavad juhitoolid toetama töökeskkonna funktsiooni. Need peavad olema suurepärase disainiga ning pakkuma mugavust. Kvaliteetne, hoolikalt valitud juhitool pakub teile pikkadeks tööpäevadeks vajalikku mugavust.

Millist eelistada – kas valge või nahast juhitool?

Tooli valides mõtle läbi oma eelistused ja vajadused. Ära tee  järeleandmisi ja vali selline tool, mis meeldib Sulle ka välimuselt.  Kui Sinu südame on võitnud valge juhitool või nahast juhitool, siis soeta see endale. Oluline on, et toolil on mugav istuda kogu päeva vältel ning seejuures ei teki kehal väsimust.

Meie e-poest leiab iga juht omale sobiva juhitooli.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit