Reguleeritavad diivanilauad

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Diivanilaud on vajalik mööbliese igas elutoas. Kui sa pole kindel, kas valida pigem madalam või kõrgem diivanilaud, siis võib antud murele lahendust pakkuda hoopis reguleeritav diivanilaud.

Reguleeritavad diivanilauad pakuvad sinu kodus täielikku mugavust. Reguleeritav diivanilaud on praktiline lahendus elutoas, kus on vaja kogu ruumi maksimaalselt ära kasutada. Erineva reguleerimisvõimalustega diivanilaud võib asendada väikses kodus nii töölauda kui ka söögilauda.

Meie e-poest leiad mitmesuguse reguleeritavaid diivanilaudu – pikendatavad, tõstetavad, keeratavad jpm. Reguleeritav diivanilaud ehk transformer diivanilaud muudab sinu kodu nauditavaks ja paindlikuks.

Mitmeotstarbelised reguleeritava kõrgusega diivanilauad

Reguleeritava kõrgusega diivanilauad on hea abimees kodus, kuna saad reguleerida laua kõrgust vastavalt oma vajadustele. Kõrgemas asendis diivanilaual on mugav näiteks einestada või kasutada arvutit ilma, et selg väsiks. Samas lihtsalt teleri vaatamiseks saab laua lasta tagasi madalamasse asendisse ning nautida oma lemmik telesaateid. Seega kohandub reguleeritava kõrgusega diivanilaud täpselt sinu soovidele vastavalt.

Leia sobiv reguleeritava kõrgusega diivanilaud MK Furniture e-poest soodsalt.

 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit