Kontori pehme mööbel

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Esinduslik kontori pehme mööbel

Kontori pehme mööbel on oluline osa kontori ja selle puhkealade sisustusest.  Esinduslik ja mõnus diivan annab hea üldmulje ning loob mõnusa atmosfääri. Diivanite ja tugitoolide abil saate sisustada kontori mugavaks nii oma töötajatele kui ka külalistele. Seega ei piirdu pehme mööbel kontoris ainult ootealadega, vaid diivaneid saab kasutada ka teistes kontori olulistes ruumides.

Motiveeritud ja puhanud töötajad on iga ettevõtte edu jaoks olulised. Seega on tähtis, et töökeskkond on piisavalt mugav ka töötaja jaoks. Diivan puhkealal on töötaja jaoks koht, kus end hetkeks välja lülitada ning puhata.

Pehmet mööblit kontori ruumidesse valides tasub mõelda ka ruumi olemasolevale sisustusele. Valida tuleks just selline diivan kontorisse, mis sobituks muu kontori interjööriga. Meie kontori diivanite ja tugitoolide valik on piisavalt lai, et igaüks leiab sobiva.

Kontori diivan või tugitool?

See, kas valida kontorisse diivan või tugitool sõltub eelkõige kontori suurusest ja Sinu eelistustest. Väiksemas kontoris, kus vaba pinda on vähem, sobib õige mulje kujundamiseks ka esinduslik kontori tugitool. Seevastu suuremas kontoris, kus ruumi on piisavalt ning kus võetakse vastu ka kliente, sobib vastavalt kas 2-kohaline või 3-kohaline kontori diivan. Võimalik on ka kombineerida diivaneid ja tugitoole koos.

Meie kontori pehme mööbli valikust leiab mitmesuguseid tugitoolide ja diivanite komplekte, et muuta kontorist või ooteruumist terviklik välimus.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit