Kontori pehme mööbel

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Esinduslik kontori pehme mööbel

Kontori pehme mööbel on oluline osa kontori ja selle puhkealade sisustusest.  Esinduslik ja mõnus diivan annab hea üldmulje ning loob mõnusa atmosfääri. Diivanite ja tugitoolide abil saate sisustada kontori mugavaks nii oma töötajatele kui ka külalistele. Seega ei piirdu pehme mööbel kontoris ainult ootealadega, vaid diivaneid saab kasutada ka teistes kontori olulistes ruumides.

Motiveeritud ja puhanud töötajad on iga ettevõtte edu jaoks olulised. Seega on tähtis, et töökeskkond on piisavalt mugav ka töötaja jaoks. Diivan puhkealal on töötaja jaoks koht, kus end hetkeks välja lülitada ning puhata.

Pehmet mööblit kontori ruumidesse valides tasub mõelda ka ruumi olemasolevale sisustusele. Valida tuleks just selline diivan kontorisse, mis sobituks muu kontori interjööriga. Meie kontori diivanite ja tugitoolide valik on piisavalt lai, et igaüks leiab sobiva.

Kontori diivan või tugitool?

See, kas valida kontorisse diivan või tugitool sõltub eelkõige kontori suurusest ja Sinu eelistustest. Väiksemas kontoris, kus vaba pinda on vähem, sobib õige mulje kujundamiseks ka esinduslik kontori tugitool. Seevastu suuremas kontoris, kus ruumi on piisavalt ning kus võetakse vastu ka kliente, sobib vastavalt kas 2-kohaline või 3-kohaline kontori diivan. Võimalik on ka kombineerida diivaneid ja tugitoole koos.

Meie kontori pehme mööbli valikust leiab mitmesuguseid tugitoolide ja diivanite komplekte, et muuta kontorist või ooteruumist terviklik välimus.

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit