Toolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kontoritoolid

Kvaliteetsed toolid Sinu kontorisse! Meie e-poes toimub erinevate kontoritoolide müük. Valikust leiab igaüks sobivad töötoolid, juhitoolid, arvutitoolid, klienditoolid või klapptoolid.

Nii kontoris kui ka kodukontoris kasutavad toolid peavad olema mugavad ja pakkuma kasutajale piisaval määral toetust. Ergonoomilised kontoritoolid aitavad hoida füüsilist ja vaimset heaolu. Enne kontoritooli soetamist mõtle alati läbi, millised on tooli kasutaja vajadused. Kui jääd hätta, siis küsi meilt lisainfot!

Telli kontoritoolid ja töötoolid meilt

Kas oled tundnud kunagi, et kontoritoolil istumine tekitab valusid seljas või kaelas? See on märk, et kasutatav töötool ei ole Sinu jaoks õige ning see tuleb kiiremas korras välja vahetada.

Kui soovid, et kontoritool oleks mitmeaastane investeering, siis tuleb tooli valida targalt ja vastavalt oma vajadustele. Tool peab olema ergonoomiline, kui veedad enamiku oma tööpäevast istudes. Ergonoomiline ja reguleerimisvõimalustega kontoritool tagab tõhusama töötamise, kuna inimesel ei teki sundasendit, mis keha koormaks.

Töötoolide kattematerjali vali vastavalt oma eelistustele ja harjumustele. Meie kontoritoolide valikust leiab nii nahast, eco-nahast (kvaliteetne naha asendaja), riidest kui ka nende materjali kombinatsioonidega toole.

Arvutitoolid mänguritele ja kontoritöötajatele

Arvutitool sobib kasutamiseks lisaks mänguritele ka inimestele, kes hindavad just mugavust. Arvutitoolide müük on järjest rohkem kasvamas, kuna ergonoomiline tool pakub kehale tugevat toetust kogu päevaks.

Meilt leiad erineva disaini ja funktsionaalsusega arvutitoole ja mänguritoole erinevates värvitoonides.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit