Arvutitoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Arvutitoolid ja mänguritoolid

Arvutitool on kaasaegne variant kontoritoolist, mis tagab kehale täieliku toetuse. Nagu ka kontoritooli puhul peab arvutitool vastama eelkõige selle kasutaja vajadustele. Paljude reguleerimisvõimalustega arvutitoolid tagavad selle, et tooli kasutaja saaks seda täpselt enda järgi kohandada.

Arvutitool sobib kasutamiseks nii kodus kui ka kontoris.  Seega kui sinu tööpäevad mööduvad üldjuhul laua taga istudes, siis sobib sulle ka ergonoomiline arvutitool.

Meie e-poes toimub parima mugavusega arvutitoolide müük.

Õige arvutitool tagab mugavuse

Ergonoomilised arvutitoolid aitavad vältida valesti istumist ning seega kindlustavad õige kehaasendi. Korrektne asend hoiab ära erinevad pinged nii seljas kui ka kaela- ja õlavöötmes. Seega tagab hea arvutitool mugavuse kogu istumise ajaks.

Meilt leiab sobiva arvutitooli igaüks!

Mänguritoolid igale maitsele

Arvutimängija jaoks on mänguritool oluline töövahend. Mänguritool peab tagama õige kehahoiaku ja mugavuse mitmeteks tundideks. Seetõttu on mänguritoolidel tavaliselt erinevaid reguleerimise võimalusi, et tagada maksimaalne mugavus igale mängurile.

Meie e-poest leiad stiilseid ja laia värvivalikuga mänguritoole.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit