Arvutitoolid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Arvutitoolid ja mänguritoolid

Arvutitool on kaasaegne variant kontoritoolist, mis tagab kehale täieliku toetuse. Nagu ka kontoritooli puhul peab arvutitool vastama eelkõige selle kasutaja vajadustele. Paljude reguleerimisvõimalustega arvutitoolid tagavad selle, et tooli kasutaja saaks seda täpselt enda järgi kohandada.

Arvutitool sobib kasutamiseks nii kodus kui ka kontoris.  Seega kui sinu tööpäevad mööduvad üldjuhul laua taga istudes, siis sobib sulle ka ergonoomiline arvutitool.

Meie e-poes toimub parima mugavusega arvutitoolide müük.

Õige arvutitool tagab mugavuse

Ergonoomilised arvutitoolid aitavad vältida valesti istumist ning seega kindlustavad õige kehaasendi. Korrektne asend hoiab ära erinevad pinged nii seljas kui ka kaela- ja õlavöötmes. Seega tagab hea arvutitool mugavuse kogu istumise ajaks.

Meilt leiab sobiva arvutitooli igaüks!

Mänguritoolid igale maitsele

Arvutimängija jaoks on mänguritool oluline töövahend. Mänguritool peab tagama õige kehahoiaku ja mugavuse mitmeteks tundideks. Seetõttu on mänguritoolidel tavaliselt erinevaid reguleerimise võimalusi, et tagada maksimaalne mugavus igale mängurile.

Meie e-poest leiad stiilseid ja laia värvivalikuga mänguritoole.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Object ei ole toetatud
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit