Puidust riiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Puidust mööbel on vastupidev ja ajatu. Puidust riiulite lisamine on suurepärane viis tuua oma koju erilist hõngu. Puidust riiulid ei paku mitte ainult vajaliku hoiuruumi, vaid lisavad ruumi omapära ja ainulaadsust. Puitriiul sobib hästi kodu igasse tuppa. Muuda igavana tundunud tühi sein hoopis unikaalse puitriiuliga.

Meie e-poes toimub mitmesuguste puidust riiulite müük. Leia sobiv puidust seinariiul, raamaturiiul või ruutriiul MK Furniture’st!

Omapärased ja tugevad puitriiulid

Puidust riiulid on oma olemust tugevad ja vastupidavad. Seega hoiavad puitriiulid sinu väärtuslike esemeid turvaliselt omal kohal. Paiguta riiulile raamatuid, taimi või dekoratsioone, et muuta kodu omanäolisemaks.

Täispuidust riiulid on tavalisest mööbliplaadist tehtud riiuliga võrreldes kallimad, kuid see-eest ka kestvamad. Õigesti ja piisavalt hooldatud puitmööbel võib kesta aastakümneid. Lisaks on puit naturaalne materjal, mis püsib stiilne läbi aja.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit