Seinariiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Seinariiul on lihtne ja minimalistlik ese, mis omab praktilist väärtust. Lisaks tühja seina kaunistamisele, saab seinariiulil hoida oma lemmikraamatuid, pilte või taimi. Seinale kinnituv riiul on nutikas lahendus sinu kodus, kuna see tagab hoiustamisvõimaluse võttes seejuures vähe ruumi.

Vali oma elutuppa selline seinariiuli, mis sobib sinu olemasoleva mööbliga. Interjööriga sobiv riiul seinale annab elutoale täidlust ning muudab selle ilmekamaks.

Mitmesugused riiulid seinale

Seinariiulid on mööbliesemed, mida saab kasutada igas toas. Meie e-poe valikust leiab erisuguseid riiuleid igasse tuppa.

Eriti populaarseks seinariiulite seas on muutunud nn hõljuvad riiulid, mille kinnitust ei ole näha. Need on minimalistlikud ning aitavad muuta koos dekoratiivesemetega toa stiilsemaks. Sõltuvalt suurusest saad seda paigutada iga toa seinale. Isegi pisemas korteris on piisavalt palju vaba seina pinda, et sinna paigutada väike seinariiul.

Kui otsid vastupidavat ja tugevat riiulit, siis on õige valik sinu jaoks puidust seinariiul. Puit on selline materjali, mis sobib kasutamiseks erineva stiiliga tubades. Puidust mööbel muudab toa hubaseks ja annab selle soojust.

Must või valge seinariiul?

Klassikalised värvid nagu must ja valge on ajatud ning need annavad neutraalse baasi ka teistele värvitoonidele. Must-valge tuba võib tunduda küll mitte nii kodune, kuid seejuures on must-valge interjöör alati stiilne. Seinariiul musta värvi annab heledas toas mõnusa kontrasti.

Valged seinariiulid on turvaline valik, kui soovid oma kodu veidi täiustada. Valge värv sümboliseerib lihtsust ning seda on võimalik kasutada igasuguses interjööris.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit