Raamaturiiulid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Raamaturiiulid on vajalikud esemed pea igas kodus. Raamaturiiul pole pelgalt raamatute hoiustamiseks, vaid seda saab kasutada veel näiteks mänguasjade või vajalike dokumentide hoiustamiseks. Lisaks saab avatud riiulil hoida ka dekoratiivseid esemeid või kaunistusi, et anda toale sära.

Erisuguste raamaturiiulite müük

Raamaturiiuliks sobib põhimõtteliselt igasugune riiul. See võib olla seinariiul või ka eraldiseisev põrandariiul. Raamaturiiulid võivad olla nii sahtlite või kappidega kui ka avatud riiulitena. Mõtle kindlasti läbi, milline variant sinu koju sobib.  Meie valikus olevad riiulid on ka erineva kuju ja suurusega, nii et saad valida oma eelistusele ja sisekujundusega kõige paremini sobiva variandi.

Vali selline raamaturiiul, mis sobib ülejäänud sisustusega, et luua tuppa harmooniline ja avaram välimus. Meie e-poest leiab mitmesuguseid raamaturiiuleid igasse tuppa. Leia sobiv raamaturiiul MK Furniture e-poest!

Vastupidavad ja kvaliteetsed puidust raamaturiiulid

Puidust mööbel on vastupidav ja ajatu. Kui armastad maalähedust ja hubasust, siis on ainuõige valik tugev puidust raamaturiiul. Täispuidust raamaturiiul on pigem kallimas hinnaklassis, kuid on see-eest pika kasutuseaga ning näeb stiilne välja.

Vali sobiv puidust raamaturiiul meie e-poest!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit