Abilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Abilauad on praktilised mööbliesemed igas toas. Abilaud on oma olemuselt väiksem kui tavaline diivanilaud. Seda on seega võimalik kasutada nii eraldiseisva lauana väiksemas ruumis kui ka lisalauana suuremas toas. Abilaud võib olla kodus nii praktilisel eesmärgil, kuid samas ka lihtsalt sisustuselemendina koos taimede ja mõne dekoratiivse esemega.

Vali selline abilaud, mis läheb kokku sinu kodu sisutuse ja stiiliga. Meie e-poest leiad mitmesuguse kuju ja tooniga abilaudu, et anda oma kodule värskust.

Kohvilaud ehk väike diivani abilaud

Diivani kõrval või ees olev väike abilaud ehk kohvilaud annab sinu kodus lisamugavust. Saad mugavalt lauale asetada teleripulte või tassi, et hoida kõik käe-jala juures. Valikus olevatest abilaudadest võid leida ka lisadega laudu, millel on näiteks rattad või lisa panipaigana sahtel. Seega muudab kohvilaud sinu elutuba mõnusaks paigaks.

Leia sobiv abilaud elutuppa meie e-poest! MK Furniture e-poes on suur valik ning soodsad hinnad.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit