Põrandavalgustid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Muutke tuba stiilsemaks ja elegantsemaks meie põneva stiilsete ja moodsate põrandavalgustite valikuga, mis sobib suurepäraselt nii ümbritseva valgustuse kui ka töövalgustuse jaoks. Disainilahenduse loomiseks saate valida ühe põranda või kobarate valgustite vahel kuni põrandalampideni, mis ulatuvad üle söögilaua või diivani.

Põrandavalgustid on äärmiselt praktiline valgustitüüp, mis töötab igas kodus. Põrandavalgustid töötavad kõige paremini elutoas või kontoris, kuid üha sagedamini ilmuvad need ka kaasaegsetesse magamistubadesse, kööki või noorte tubadesse.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit