Päikesevarjud ja markiisid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Isegi suurimad päevitamise fännid unistavad mõnikord imelisest jahedast varjundist. Kuidas siis kinkida endale palaval päeval hingetõmbehetk? Päikesevari on ideaalne lahendus. Saate seda kasutada pere einestamiseks terrassil või kohvi valmistamiseks aias. See toimib hästi ka päevitamise ajal, kui soovite raamatuga lõõgastuda. Markiis on suurepärane võimalus akende ja uste kohale kaitsevarju lisamiseks. Olgu selleks teie maja, talveaed, siseõu, haagissuvila – või mujal, kus õigeks peate – nende käepäraste varikatuste paigutamine oma ala kohale kaitseb teie väli- ja aiapinda päikesevalguse, vihma ja lume eest – muutes selle suurepäraseks aastaringseks kasutamiseks.

Lai tootevalik võimaldab teil leida täiusliku lahenduse, mis on kohandatud teie vajadustele.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit